У Херсоні волонтерська пекарня потапила під обстріл. За словами Петра Порошенка, який опікувався пекарнею, люди не постраждали, а обладнання відновлять.
«Сьогодні росіяни вдарили по нашій пекарні в Херсоні. Дякувати Богу, ніхто не постраждав. Я не знаю, що рухало цими виродками. Ймовірно, заздрість, що попри щоденні обстріли херсонці мали свіжий хліб, – написав лідер “Європейської Солідарності”.
Як повідомила херсонська активістка ГО «Справа Громад» Оксана Погомій, виведена з ладу одна піч для випікання: «Обладнання: одна пічка – мінус. Це погано. А все інше працює. В генератор, слава Богу, не прилетіло».

«Плакати не будемо, руки опускати не будемо. Будемо думати як викручуватися. Хліб буде. Я радію, що всі живі. А все інше, то таке – матеріальне зараз не важливо», – переконана волонтерка.
Петро Порошенко повідомив, що в контакті з Оксаною Погомій і замовляє усе необхідне, щоб відновити роботу пекарні: «Відремонтуємо одну пічку, яка вийшла з ладу. Друга – продовжуватиме випікати хліб, поки що лише для військових, бо воїни – наш пріоритет».

Як відомо, у листопаді минулого року Петро Порошенко разом із волонтерами купив для звільненого Херсона хлібопекарське обладнання та потужний генератор, пекарню також забезпечили борошном, цукром та іншими необхідними продуктами.
«Херсонський нескорений» – хліб з волонтерської пекарні ГО «Справа громад».
Як розповіла Оксана Погомій, щодня після обіду свіжий хліб активісти везуть на блок-пости. А для поранених у госпіталь готують піцу та солодкі рулети із херсонським варенням. Також хліб безкоштовно роздавали містянам.
Як повідомлялося, Хлібозавод на Херсонщині атакувала авіація рф.
Джерело: LB.ua