Перебої зі світлом, спричинені обстрілами росії, позначилися на роботі хлібопекарень, проте ажіотажу на хліб, такого як у перші дні війни, немає. Про це AgroPortal.ua розповів власник Сергіївської пекарні, що на Полтавщині, Володимир Опришко.
Кількість хліба суттєво не збільшилася, десь на 10%. А от працювати в таких умовах було справді важко, адже не зрозуміло, коли світло увімкнуть чи вимкнуть. Тепер у найближчих планах у нас придбання генератора, з ним не будемо залежати від подачі світла і зможемо всі замовлення виконувати вчасно, без затримок. Пекарі працюють у кілька змін, з пальним проблем немає, намагаємось машини заправляти звечора, адже через постійні тривоги, а тепер ще й відключення світла, це може займати години в черзі, каже Володимир Опришко.
Минув місяць, як у Сергіївській пекарні запрацював ще один цех — кондитерський, а незабаром у Гадячі буде і відкриття першої офіційної точки продажу «Сергіївський продукт».
«Я вірю в перемогу не тільки словами. Знаю, що все буде добре. Життя триває, і ми повинні працювати тут, створювати робочі місця. Якщо все вийде, почну торгові точки розширювати. Ми отримали сертифікати якості, і вже за перший місяць роботи випекли й реалізували 750 кг тортів, печива та зефіру. Ціни у нас доступні — 100 грн за кг.
Асортимент на даний момент налічує майже 20 видів тортів. Придбати їх можна у Лохвиці, Заводському, Липовій Долині, Гадячі та у всіх прилеглих селах. А ще — випікаємо пиріжки з різними начинками. Кожен день возимо їх на блокпости, пригощаємо військових, хліб теж возимо», — розповідає Володимир Опришко.
Читайте також: У Святогірську запрацювала місцева пекарня.